Runescape info

Siit saate vaatata kuidas teha queste, raha jne .

PealehtCalendarKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse

Share | 

Roving Elves

Go down 
AutorTeade
Ollu1000
Admin

Postituste arv : 106

PostitaminePealkiri: Roving Elves   Reede Märts 19, 2010 11:46 pm

Roving elves.

Nõuded:Peab olema lõpetanud Waterfall quest ja Regicide.
Peab suutma tappa level 84 moss gianti ilma relvade- ja armorita.
Vajalikud asjad:Antipoison potionid, köis, hea toit, glarials peeble, labidas.

Alustamine: Isafdari mets.

1: Alustus.

Et alustada questi mine Arandari teele mis asub West-Ardougnest loodes ja Gnome strongholdist edelas.
Suurtest väravatest, liigu mööda teed mis viib lõunasse. Sa möödud mõnedest Dire huntidest.
Liigu edasi lõunasse kuni sa jõuad Tripwire'ini ja mine üle palgi. Palgi juurest jaluta edelasse kuni sa jõuad kaardus metsani.
Nüüd mine sellest läbi ja liigu edasi edelasse kuni sa jõuad lehtede juurde, mis on maha pandud.
Hüppa nendest üle. Sellest edasi on kaks alustuskohta. Haldjad, kust sa alustad questi,
liiguvad kahe questi alustuse koha vahet iga kahe minuti tagant, niiet kontrolli mõlemat kohta.

2: Esimene alustuspunkt.

Liigu edasi edelasse ja siis põhja Prifddinase suunas. Kui sa näed silda oma minimapil, siis suundu itta.
Vahepeal tuleb ette jällegi üks lõks niiet ole valvel. Kui sa jõuad quest ikoonini, siis vajuta tule jäänuste peale.
Nüüd sa oled alustanud questi Roving elves.

3: Teine alustuspunkt.

Hüppe lehtede juurest, kõnni natuke maad kuni jõuad kaardus metsani ja mine sellest läbi. Kui sellest läbi oled,
siis mine itta kuni jõuad trip wire'ini ja mine sellest üle. Nüüd mine lõunasse, kuni jõuad 3 mage puu juurde. Nüüd oota islwynit seal.

Questi päevik muutub: "Islwyn küsis mu käest oma vanaema jäänuste üle, mille ma olin tühjendanud Chalice of Eternity'sse.
Kui talle öeldi kuhu islwyn'i vanaema jäänused olid, siis ta ütles, et Haldjate hauad vajavad pühitsemist.
Kui ma pakkusin oma abi, siis ta ütles, et ma peaksin rääkima Elunediga, ta räägib kuidas haldjate pühitsemine käib.
Eluned ütles mulle, et ma pean muretsema vana pühitsemise seemne valvurilt, kes asub Glariali vanas hauakambris."

4: The pebble.

Kui sul on olemas Glariali pebble oma pangas, siis sa saad selle osa vahele jätta, kui sul ei ole siis sa pead minema Tree Gnome Villagesse.
Tree Gnome Village asub Ardougnest edelas ja Castlewarist kirdes. Kui sul on tehtud quest Tree gnome village siis räägi gnomega kes seal maze ees on ja ta viib sind linna ette.
Ära linna sisene ja hakka mazest välja minema kuni sa jõuad redelini. Mine sellest alla ja suundu läände. Sa leiad vana mehe.
Räägi temaga ja sa saad selle klibu.

5: Hauakamber.

Ära võta ühtegi rüüd, relva, ruune kaasa endaga. Vaata, et su prayer punktid täis on ja kotis foodi ja glarials peeble.
Suundu Ardougnest põhja kuni sa jõuad väikse kivise rajani, siis mine sealt edasi kuni jõuad hauakivini. Kasuta oma glarials peeblet hauakivi peal ja sa peaksid alla pääsema.
Kui sa ei pääse siis sa kannad illegaalseid asju nagu armorit, ruune või relvasi.

6: Pühitsemise seeme.

Liigu hauakambris natuke ringi ja sa näed level 84 moss gianteid. Pane melee protect peale ja ründa ühte neist. Kui sa ära tapad, peaks ta ühe seemne pillama, võta see üles.
Kui sul ei ole juba glarials amuleti, siis jookse läände ja ava kirst, sealt peaks saama glarials amuleti. Nüüd sa pead minema tagasi kohta, kus sa questi alustasid.
Kui sa oled kohal, räägi Elunediga ja ta võlub su seedi.

Questi päevik muutub: "Ma olen andnud seeme Elunedile, kes on pannud uut elu sellese lauldes sellele."

7: Läbi kose.

Esiteks, kui sa seda questi jätkad ja ei tea kus sa oled omadega, siis vajuta selle questi peale quest raamatust.
Kui päevik ütleb: "Seemne maha istutamine andis üllatava tulemuse, see kasvatas kristalli-puu." Kui see ütleb, siis jäta see osa vahele.
Kui ei, või sa oled seda juhendit koguaeg jälginud, mine siit edasi. Mine võta pangast köis, glarials amulet, pühitsemise seeme, labidas, süüa.
Järgmiseks sa pead sisenema waterfalli, mis asub East-Ardougnest loodes. Kõigepealt sa pead sõitma parvega sõitma väikesele saarele(parv asub Waterfall questi alustuspunktis).
Nüüd liigu natuke edasi kuni sa näed kivi millel on võimalus "swim to." Kasuta selle kivi peal oma köit ja sa peaks üle saama. Siin sa näed surnud puud, kasuta oma köit selle peal.
Sa peaksid olema nüüd ühe ukse ees, kindlasti pane glarials amulet peale ja sisene.

8: Seemne istutamine.

Kõigepealt mine idas asuvasse ruumi ja otsi kõik kastid läbi kuni sa leiad ühe võtme. Nüüd mine läänes asuvasse ruumi ja ava uksed võtmega.
Nüüd sa oled ruumis, kus sa lõpetasid waterfall questi. Mine urni kõrvale ja vajuta vasaku klõpsuga seemne peale. Sa kaevad augu, istutad seemne ja näed kristall-puud kasvamas.
See haihtub kohe. Astu - või teleporti waterfallist välja.

Questi päevik muutub: "Seemne istutamisel andis see üllatava tulemuse, see kasvatas kristall-puu. Ma peaks minema tagasi Islwyni juurde ja rääkima talle head uudist."

9: Autasu.

Mine tagasi Islwyni juurde, et oma tasu kätte saada. Sa saad valida crystal bow ja crystal shieldi vahel, mis on autasu osad. Palju õnne lõpetasid Roving elves questi!

Tasu:

Crystal bow või crystal shield - sinu valik
10k strength xp.
1 Qp
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://rsinfoweb.forum.co.ee

Roving Elves
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1