Runescape info

Siit saate vaatata kuidas teha queste, raha jne .
 
PealehtCalendarKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse

Share | 
 

 Tourist Trap

Go down 
AutorTeade
Ollu1000
Admin
avatar

Postituste arv : 106
Join date : 17/03/2010
Age : 22
Asukoht : Kohila

PostitaminePealkiri: Tourist Trap   Reede Märts 19, 2010 11:40 pm

Nõuded:
Alustamine:

* Vajalikud asjad: bronze bar, vähemalt 50 sulge, nuga, vähemalt 1000 kuldmünti
* Räägi Shantyga, Shanty läbipääsu juures, Al Kharidist lõunas, kes räägib sulle Irinast, kes on kaotanud oma tütre.
* Shanty Disclaimer: Selle leiab Shanty läbipääsu juurest maast või saab valvuriga rääkides. Seda peab lugema enne kõrbe sisenemist.
* Shanty Desert pass: Räägi Shanty või mõne tema abilisega ja osta kuldne kaart, mis lubab sul minna läbi kivivärava.
* Water skin: Neid on sul vaja vähemalt 5 enne kõrbe sisenemist. Sa saad osta Shanty abilistelt täis ja tühje veeanumaid. Tühje saab täita kasutades nuga kaktusel. Kõrbes olles tekib sul janu, ja sa võtad veeanumast lonksu. Kui vett enam järel ei ole, kaotad sa elusid.
* Desert robes: Neid saab osta Shanty abiliste käest. Neid kandes ei teki sul kõrbes nii tihti janu ja sa kaotad vähem elusid.
* Irene: Räägi temaga ja ta ütleb sulle, et ta on kaotanud oma tütre Ana.
* Orjakaevanduse ?mbruses: Mine Shanty läbipääsust lõunasse ja sa jõuad kohta kus on palju orje. Räägi ühe ülevaatajaga (mercenari) ja küsi kas ta on näinud Ana't. Sa pead talle tõenäoliselt maksma 5gp ja ta ütleb sulle, et ta nägi laagris enne ühte tüdrukut. Veel küsi talt kuidas laagrisse saada. Ta ütleb et nende kaptenil (Mercenary Captain) on ainus võti ja ta võib sind sisse lasta, kui sa teed talle teene. Räägi kapteniga ja ütle et sa tahad talle teenet teha. Ta tahab et sa tooksid talle ühe bandiidi pea. Edasi mine räägi veel ühe ülevaatajaga. Ta ütleb, et kui sul ei õnnestu põgeneda, nad tapavad su. Ütle talle et see on inimelude raiskamine (waste of human life) ja räägi edasi, kuni sul õnnestub sõlmida kihlvedu, et sa tapad nende kapteni. Pane kõige kõrgem panus. Kapteniga võitluse alustamiseks ütle talle, et ta ei suuda võidelda oma lahinguid ise. Kui sa ta võidad, saad võtme. Räägi uuesti ülevaatajaga ja võta oma võit.
* Orjakaevanduses: Sisene kasutades mettallvõtit ja ÄRA KANNA RELVA, muidu sind võetakse kinni. Kui sind siiski visatakse kongi, otsi ühest aknast painutatavaid varbaid ja siis roni üle kivide. Kui sul õnnestus sisse saada, räägi ühega orjadest ja ütle et kui ta annab sulle midagi, sa võtad ta ahelad ära. Kui sul vabastad ta ahelatest, vaheta oma desert robe tema slave robe vastu.
* Maa all: Mine läbi puust uste laagti idaosas ja sa jõuad kaevanduse maa-alusesse ossa. Räägi ühe ülevaatajaga esimese läbipääsu juures ja ta ütled sulle et ta tahaks midagi värsket ja mahlast süüa. Tähelepanu: kui sa lahkud laagrist ja tuled tagasi raudväravate kaudu, Ära kanna orjarüüd, muidu arvavad valvurid et sa üritad põgeneda.
* Bandiitide laager: See asub orjalaagrist läänes. Selleks et saada bandiitidelt ananass, pead sa tegema mitmeid asju. Laagris räähi Al Shabim'iga ja küsi ananassi. Ta ütleb, et ta annab ananassi, kui sa tood talle Kapten Siad'i plaanid orjalaagrist. Ta annab sulle ka koopia võtmest, is avab kirstu, kus plaanid on. Kui sul on veenõud otsa saanud, saad neid osta Bebadin Nomadilt.
* Plaanid: Mine tagasi orjalaagrisse ja mine põhjapoolse maja teisele korrusele. Kirstu avamiseks pead sa kapteni tähelepanu kõrvale juhtima. Räägi talle, et kaevanduses on tulekahju ja võta kiiresti kirstust plaanid. Kui tulekahju jutt ei aita, proovi muid asju, kuni sul õnnestub plaanid kätte saada.
* Mine tagasi bandiitide laagrisse ja võta kaasa bronze bar ja vähemalt 50 sulge. Räägi Al Shabim'iga. Ta tänab sind plaanide eest ja ütleb et sa pead talle tegema uue relva, viskenoole. Ta annab sulle kavandi, mida sa pead näitama Bedadin nomadile, et saada alasi juurde. Kasuta bronze bari alasiga ja tee nooleotsi (siin läheb sul vaja ka haamrit). Nüüd kinnita suled nooleotste külge. Mõnikord sa võid ebaõnnestuda, sellepärast on vaja kaasa võtta rohkem (50). Mine tagasi Al Shabim'i juurde ja anna talle nool. Ta annab sulle ananasii ja 6 noolt. Samuti saad sa nüüd ise teha viskenooli.
*: Mine tagasi orjalaagrisse, maa-alusesse alasse ja kasuta ananassi ülevaataja peal. Ta sööb selle ja ütleb et see on suurepärane. Sa oled nüüd ülemises kaevanduse osas. Mine edasi, kuni näed vagonetti. Roni sinna sisse (search) ja sõida alla. Nüüd mine vasakult teist käiku ja sa leiad Ana. Ütle talle et sa oled siin uus ja aitad tal põgeneda, pannes ta tünni.
* Mine tagasi ülemisse kaevanduse osasse ja võta üks tünn (search).
* Mine tagasi Ana juurde ja kasuta tünni tema peal.Mine tagasi ülemisse kaevanduse alasse ja kasuta tünni lifti peal. Ülevaataja küsib, kas sa vajad abi, vasta jah. Kui ta käsib mis seal on, vali kõige ülemine vastus (gregorious). Ta paneb tünni lifti ja ütleb et keegi ei tööta sellega üleval. Mine tagasi maapinnale, tõsta tünn üles (operate) ja otsi ühest tünnist Ana.
* Pane tünn Ana'ga vankrisse ja räägi juhiga. Ta ütleb et tal pole tuju sõita. Räägi temaga uuesti ja ürita teda lõbustada. Natukse aja pärast ta ütleb et on palju rõõmsam ja et sa tuleksid peale. Hüppa vankri peale (search) ja sõida välja.
* Mine tagasi Shanty juurde ja räägi Irenaga. Ta tänab sind ja annab sulle rauast võtme. Samuti laseb ta sul valida, mis skillides sa auhinnaks experienci tahad.

Tasu:
4,650 experience x 2 in a choice of Agility, Fletching, Smithing or Thieving
Võime teha darts
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://rsinfoweb.forum.co.ee
 
Tourist Trap
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Runescape info :: Member Quests-
Hüppa: