Runescape info

Siit saate vaatata kuidas teha queste, raha jne .
 
PealehtCalendarKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse

Share | 
 

 Monkey Madness

Go down 
AutorTeade
Ollu1000
Admin
avatar

Postituste arv : 106
Join date : 17/03/2010
Age : 22
Asukoht : Kohila

PostitaminePealkiri: Monkey Madness   Reede Märts 19, 2010 11:29 pm

Nõuded: Vajalikud oskused: Suuteline võitma lvl 195 deemoni, soovitatavalt 43+ prayer
Alustamine: The Grand Tree, Tree Gnome Village


Alustamine:
Räägi King Narodega Grand Trees. Kiiremini pääsed sinna Al-Kharidist glideriga.Ta teatab et ta on saatnud ühe lennurühma likvideerima Gloughi laevatehase Karamjal, kuid see ei ole veel saabunud tagasi. Sinu ülesandeks on uurida mis sellele rühmale juhtus. Kuningalt saad Kuningliku Pitseri, millega tõestad et sul on kuninga määrus teha asju.

Lenda glideriga Karamjale ja näita enda pitserit sisenemaks laevatehasesse. Otsi üles G.L.O. Caranock ja temalt kuuled et lendrühm ei ole saabunudki sinna. Tõenäoliselt nad lendasid Karamjalt mööda tuule tõttu.


Mine tagasi kuninga juurde ja teata temale uudis.
Grand Tree teisel korrusel on Bluberry baar. Räägi seal Daeroga, kes viib sind lennukihangaari. Lennukihangaaris räägid Waydariga, seejärel Daeroga. Enne kui pääsed lendama, pead lahendama puzzle.
Puzzle lahendamiseks kliki Reinitalization Paneeli. Juhul kui vajad puzzlega abi, otsi üles Glough tema majast Gnome Agility Arenast põhjasuunas ja maksa temale 200k.

Kui oled saanud puzzle lahendatuks, gliderid muutuvad lennuvalmiks. Võid igal ajal lahkuda hangaarist EXIT-ukse kaudu.Crash Island

Nüüd oled valmis minema Crash Islandile. Esimeses etapis pead enamjaolt ainult jooksma ja end peitma. Võta kaasa kerge armor, antipoison ja teleruunid. Seejärel räägi Waydariga, kes viib sind ühele pisikesele saarele ja seal veenad Lumdot et ta sind Crash Islandile viiks.
Mine saare põhjaossa ja jõuad linna väravateni.Sind lastakse nooltega ja kaotad teadvuse. Ärgates leiad end Ape Atolli vanglast.


Vanglas leiad mõningaid 10. lendrühma liikmeid, kuid sinul ei ole aega nendega seal lobiseda. Selleasemel proovi vangivalvurist mööda hiilida ja jookse vangla taha heinikusse peitu.


Sealkandis peidab end ka Karam, otsi ta üles ja räägi temaga.Seejärel on aeg üles otsida Seersant Garam, ta leidub saare idapoolel oleva ahvikuninga trooniruumi lähedal. Saad ülesandeks päästa lendrühm ja sellejaoks on sul vaja minna rääkima maag Zooknookiga. Zooknook leidub saare lõunaosas, linna väljapool oleva dungeoni lõpus.


Linnast pääsed välja, kui lähed piki saare idapoolt lõunasse ja seal teerada läheb üle müüri. Hüppad sealt alla ja oled paadi maabumiskoha juures.Zooknook

Praegu on hea võimalus muretseda endale ka mõned vajaminevad asjad:

Monkey Dentures – Linna keskel oleva laohoone seina ääres, keldrisse mineva luugi lähedal kastis.
M’Amulet Mould- hüppad laohoone nurgas oleva kasti kaudu alla keldrisse ja otsid sealt kastidest.


Enne kui lähed Zooknooki juurde, soovitan muretseda palju sharke, antipoison potion ja energy potioneid. Võta kaasa monkey dentures ja m’amulet mould, samuti gold bar. Tele end panka ja tule tagasi Grand Tree kaudu.Tunnelis on lvl 98 Zombie Monkeysid, lvl 142 Skeletone ja ka lõkse.
Tunneli lõpus kohtud Zooknookiga. Annad temale need kolm asja, mis sinul on kaasas ja ta annab tagasi maagilise gold bari ja m’amulet mouldi.Greegree ja Monkeyspeech Amulet

Tele end minema, võta kaasa pangast ball of wool, Zooknookilt saadud kaks asja, täienda enda toiduvarusid ning suundu tagasi Ape Atolli. Vahepeal püüa kinni Karamjal ka ahv ja vöta kas tema luud või keha kaasa.

Vanglast põgenemise järel mine ringiga vangla juures olevasse templisse. Templi tagaseinas läheb luuk alla ja keldris leiad FireWalli. Kasuta nõiutud gold bari firewalliga ja lisa amuletile juurde ball of wool, tulemuseks saad Monkeyspeech Amuleti.


Järgmiseks lähed vanglast läänepool olevasse majja, seal banaanipuude juures istub ahvilaps. Räägi ahvilapsega ja küsi kas saaksid tema mänguasja endale. Lahku veidikeseks ja anna ahvilapsel rääkida tema tädiga, kes lubab anda mänguasja mõnede banaanide vastu. Nopi puu otsast veidi banaane ja anna need ahvilapsele, seejärel ta laenab sinule Monkey Talismani. 10-20 banaane on piisav hulk.


Vii Monkey Talisman ja ahvi luud Zooknookile ning ta teeb sinule Greegree. Greegree muudab sind ahviks.
AhvikuningasMine tagasi Garkori juurde kellelt saad ülesandeks sõlmida liitlassuhted ahvikuningaga. Ahvikuninga ihukaitsjad ei päästa sind kuninga vastuvõtule, vaid pead muretsema Krukilt loa.


Otsi üles Kruk. Lähed väravateni ja seejärel hakkad minema väravatest veidi läänepoole ja siis pöördud lõunasse. Seal linnamüür teeb väikese sopi ja pöördud sinna. Ronid redelist üles linnamüürile ja leiadki Kruki. Räägi temaga ja palu end ahvikuninga juurde viia.
Ahvikuningale teatad et soovid tema liitlaseks saada. Kuningas nõustub, juhul kui enne tõestad enda usaldatavust ja päästad ära Ardougne loomaaias oleva ahvi.


Tele end Ardougnesse ja räägi loomade hoidjatega loomaaias. Temalt kuuled et mõned ahvid on teinud põgenemiskatseid ja temale ei meeldi see. Seejärel muuda end ahviks ja sind pannakse ahvipuuri. Räägi ühe ahviga ja meelita ta enda inventorysse. Muutu inimeseks, räägi ahvide hoidjaga ja pääsed puurist välja.


Viid ahvi Ape Atolli ahvikuninga juurde ja ta on nõus sinu liitlaseks saama. NB! Ära kasuta teleporti.


Pöördud seersant Garkori juurde ja saad temalt sigli ning sellega pääsed 10. lennurühma liikmeks. Sigel telepordib sind lvl 195 deemoni juurde, kellega pead võitlema. Soovitus: dropi sigli ja küsi teine sigli. Pane üks sigli panka, see on hädavaruks kui peaksid surema deemoni juures. Juhul kui sured deemoniga võitluse ajal, saad teise sigli Zooknooki lähedalt Waymottinilt.

Vajaduse korral tele panka ja varusta end võitluseks, seejärel kliki siglit ja leiadki end Deemoni juurest. Võitlusvariandid: kas mage / range, jooksed taplustandri keskpaika ja proovid end sättida safe spotti ning sealt lased Deemonit. Mõned playerid jooksevad taplustandri äärtel olevate sildadeni ja lasevad seal olevatel gnomedel tappa deemon ära ja lõpuks killid sina nõrga deemoni. Kasuta mage prayd. Juhul kui sa enesetappu ei soovi teha, siis väldi võitlust meleega. Soovitatav on ka life ringi / kiirtele kaasavõtmine.

Räägi Garkoriga, seejärel Zooknookiga. Zooknook telepordib sind Grand Treesse gnomekuninga juurde ja saad temalt autasuTasu:
3 QP
10k gp
3 teemandit
õigus kanda dragon scimitari
Räägi Daero'ga ja vali skillid, millele soovid saada 35k expi: Strength / Hitpoints või Attack/Defence. Need skillid, mida sa ei valinud saavad 20k expi.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://rsinfoweb.forum.co.ee
 
Monkey Madness
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Runescape info :: Member Quests-
Hüppa: