Runescape info

Siit saate vaatata kuidas teha queste, raha jne .
 
PealehtCalendarKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse

Share | 
 

 Legends Quest

Go down 
AutorTeade
Ollu1000
Admin
avatar

Postituste arv : 106
Join date : 17/03/2010
Age : 22
Asukoht : Kohila

PostitaminePealkiri: Legends Quest   Reede Märts 19, 2010 11:26 pm

Nõuded: Level 50 Strength, Level 42 Prayer, Level 56 Magic, Level 50 Agility, Level 44 Herblore, Level 50 Thieving, Level 50 Crafting, Level 52 Mining, Level 50 Smithing, Level 50 Woodcutting.

Vajaminevad asjad: Charcoals, Lockpick, Pickaxe, 6 Gold Bars, Hammer, Vial of water, 3 Unpowered orb, ruune "charge orb"- spelli jaoks, ruune "SMELL"-spelli jaoks (1 soul, 1 mind, 1 earth, 2 earth), Sapphire, Emerald, Ruby, Diamond, Opal, Jade, Red Topaz; Rope. Mängu ajal saad muretseda machete ja papüüruse.ALUSTAMINE


Räägi Radimus Erklega, ta leidub Legends Gildi ees olevas väikeses majakeses.,kes asub Legends guildis. Sa saad temalt kolm ülesannet:
- Pead kaardistama Kharazi dzungli
- Pead sõbrunema Kharazi piirkonna inimestega
- Pead saama Kharazi inimestelt Legend Gildi toomiseks tootemikuju
Nende ülesannete täitmiseks annab ta sinule Radimuse kaardi.DZUNGLI KAARDISTAMINE

Võta kaasa kolm papüürust, machete, rune axe ja charcoali (saad osta Karamja poest) ning Radimuse märked. Mine Khazari dzungli juurde Karamja lõunaosas ja räägi ühe sealse foresteriga. Forester lubab anda sinule midagi märkimisväärset, juhul kui esitled temale midagi hämmastavat.Raiu endale tee machete ja kirvega dzunglisse, kõnni dzungli erinevad osad läbi ja kaardista piirkond, klikkides kaardil 'complete Radimus notes'. Kui oled kaardi saanud täidetuks, lahku dzunglist ja näita seda foresterile. Tasuks saad temalt Bull roareri.UGANDULU

Mine tagasi dzunglisse ja proovi enda uut Bull roarerit. Varsti ilmub sinna Gujuo ja sa oled temale sõbralik. Gujuol on mureks et ta sõber Ugandulu on vangitsetud ja ta vajab abi tema päästmisel.
Mine sissekäigust läänesuunas, kuni jõuad kolmnurgataoliselt olevate kivideni. Otsi need läbi ja roni sissekäigust alla. Jõuad koopasse, mille keskel on kaheksanurksekujuliselt tulemüür ja müüri sees näed Ugandulut. Ugandulu õpetab et ainult püha vesi suudab kustutada leegid ja ainult 'päiksemetallist' valmistatud bowl suudab seda vett säilutada.Lahku koopast ja kutsu GujuoHOLY WATER

Gujuo õpetab sinule kuidas saada Holy Waterit: ta teeb sinule bowli joonise ja vajad kullakange selle valmistamiseks. Mine panka ja muretse vajalikud esemed: haamer ja kuldkangid. Otsi üles smithimiskoht (üks on Tai Bwo Wannai külas) ja valmista Kuldne Kauss.

Mine tagasi panka ja muretse paar lockpicki, SMELL-spelli jaoks vajalikud ruunid ja 7 gemsi. Samuti muretse endale kirves, machete, kaart, pickaxe ja toitu.
Mine tagasi Khazardi dzunglisse ja otsi üles allikas. Allika lähedal kasvavad kõrkjad, lõika neist üks endale, saad Hollow Reedi. Kasuta kõrkjat allikaga ja täida kausid veega. Seejärel allikas muutub kasutuskõlbmatuks ja kaob ära.
Dzunglist Holy Wateriga lahkuda ei saa, vesi kaob kausist ära.


Kutsu Gujuo enda juurde ja palu et ta õnnistaks kausis olevat vett.

Mine koopasse ja kustuta tulemüür veega ja otsi laud läbi, leiad ühe paksu raamatu. Räägi Uganduluga ja näed kuidas ta muutub ning viskab sind tulemüüri seest välja.UGANDULU AITAMINE

Samas ruumis on ka raamaturiiul põhjapoolses seinas, otsi see läbi ja märkad et seinas on pragu, mille läbi saad ronida. Jätka kõndimist, kuni jõuad AncientGate juurde. Muugi värav picklockiga lahti. (Soovitatav on paar picklocki kaasa võtta, võivad katki minna).


Enda teel näed kolm suurt kivimürakat, riku need kirkaga ja jätka enda teed edasi kuni jõuad Black Gatega. Lükka värav lahti.

Möödud mõningatest Death Wingsidest, kuni jõuad Jagged Wallini, hüppa sellest üle ja jätka enda teed. Varsti näed endast vasakul pool Marked Walli. Uurid seda ja leiad mõistatuse: pead panema SMELL ruunid järjekorras enda kohale: Soul, Mind, Earth, Law, Law.


Pääsed tuppa kus on stalagmiite ja vett. Pane kalliskivid stalagmiitide otsa, õigesti pandud kalliskivid kaovad su inventoryst. Kui kõik on õieti, sa leiad end ruumi keskkohast ja saad raamatu Book on Bindings. Raamatus õpetatakse kuidas võita deemoneid ja kuidas teha Holy Water Vialse.

Holy Water Vialsi jaoks pead täitma vialsid Holy Wateriga ja nõiud neid, klikkides ’activus’. See vähendab sinu prayeri ja maagia statse. Kui oled vialsid ära õnnistanud, võid kasutada neid relvana vibu asemel. Esimese tapluse järel allikas muutub kasutuskõlbmatuks, nii et praegu on ainuke võimalus sul teha vialse, kui soovid neid teha. Ka ilma vialside tegemiseta saab deemoni vöidetud.ESIMENE VÕITLUS


Varusta end vajaliku armori, toidu ja potionitega ja mine tagasi Ugandulu juurde. Kustuta leegid Holy Wateriga ja kasuta Book of Bindingit Uganduluga. Sel hetkel ilmub välja 192 leveline Deemon Nezickchened. Ta vähendab su prayerit, kuid jood koheselt seejärel prayer potionit ja paned peale Protect Melee – prayeri.


Kui oled ta võitnud, räägi Uganduluga ja ta annab sinule autasuks mõningaid Yommi Puu seemneid.

Lähed allika juurde ja proovid võta vett allikast, kuid märkad et vesi on sogane. Kutsud Gujuo ja küsid temalt mis veega juhtus. Gujuo räägib et vajad Bravery potionit, et pääseda allika alguslähte juurde. Muretsed Snake Weedi ja Ardrigali ja segad neist potioni. (Snake Weed on Tai Bwo külast southwestis ja Ardrigal northeastis).

Varustad end armori, relvade, potioni, toidu, orbi ja mingi Charge Orb-spelliga, samuti võta kaasa rope, pickaxe, lockpick, kirves, machete ja kaart. Mine tagasi koopasse, kus said Book of Bindingi. Seal põhjaseina juures on värav, Charge enda orb seal ja pääsed läbi värava pimedasse tuppa. Näed seal tõstukit (Winch). Kasuta enda köit töstukiga, joo korra Bravery Potionit ja mine alla.

Pääsed koopa teise korruseni ja näed enda ees sinist mütsi. Proovid tösta selle maast üles ja sinu ette ilmub kummitus Viveldi. Mine mööda koridori allapoole, kuni kohtad kolme ärataganenud kangelast, kellega pead võitlema: San Tojalon (level 106), Irvig Senay (level 100) ja Ranalph Devere (level 92). Igaüks neist dropib tüki kristalli, otsi üles Furnace ja sulata kristallitükid kokku, saad südamekujulise kristalli.
Koopa keskel on mossy rock, kasutad kristalli sellega ja see hakkab helendama. Koopa lõunaseinas on Shimmering Field, kasuta südamekristalli sellega ja sa pääsed seinast läbi. Jooksed Lesser deemonitest mööda ja näed kivimürakat (boulder). Proovi seda lükata ja sinu ette ilmub Ghost Echened Zekin. Räägid temale et vajad püha vett ning kuuled vastuseks et sellejaoks pead tapma Ghost Viveldi. Zekin annab sinule ka Dark Daggeri.

Pöördu tagasi ja tapa Viveldi blue hati juures ja kui pöördud tagasi Ghost Echenedi juurde, selgub et ta on Deemon Nezikchened. Taple temaga ja võida ta ära. Lükka Boulderit ja kasuta bowli Holy Wateri allikaga, mis tekib. Seejärel kasuta vett Yommi Tree seedidega, mis hakkavad idanema.
YOMMI TREE

Pöördu tagasi maapinnale ja räägi Gujuoga. Järgmiseks pead otsima üles Fertile Soili (pruunid täpid maapinnal) ja istutad enda seemned sinna. Sellest kasvab noor puu, kasta seda Holy Wateriga. Raiu täiskasvanud puu kirvega kiiresti ära, kuni see muutub tootemipaaluks. Korja see üles.

Otsi dzungli idaosas üles Dark Totem ja kasuta enda tootemipaalu sellega. Ilmub Nezikchened ja pead temaga võitlema, samuti ilmub kolm Taganenud Sangarit ja ka nemad pead ära võitma.


Peale võitmist proovi kasutada uuesti enda tootemit Dark Totemiga. Ilmub Gujou ja ta pakub sinule kuldse tootemipaalu autasuks.

Vii tootem ja kaart Legends Gildi Radimus Erklele, kes kutsub sind Legend Gildi peasaali.
Autasuks saad valida nelja skilli vahel, kuhu soovid 7650 expi (võid panna ka kõik expid samale skillile)

Tasu:


4 QP
Pääs Legend Gildi
Luba kasutada Dragon Shieldi
4 skillile 7650 expi
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://rsinfoweb.forum.co.ee
 
Legends Quest
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Runescape info :: Member Quests-
Hüppa: