Runescape info

Siit saate vaatata kuidas teha queste, raha jne .
 
PealehtCalendarKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse

Share | 
 

 Desert Treasure

Go down 
AutorTeade
Ollu1000
Admin
avatar

Postituste arv : 106
Join date : 17/03/2010
Age : 22
Asukoht : Kohila

PostitaminePealkiri: Desert Treasure   Reede Märts 19, 2010 10:58 pm

Nõuded: 53 thieving, 50 firemaking, 10 slayer, kõrge agility
Questid: Troll stronghold, Temple of Ikov, Digsite, Tourist trap, Priest in peril, Waterfall
Esemed: 700 gp, Shantay passid, Waterskinid, midagi magusat (näiteks cake), 12 magic logs, tinderbox, 6 steel bari, 6 molten glasi, ashes, charcoal,1 blood rune, bones, silver bar, garlic, pestle, mortar, spiked boots, spice, lockpick, antipoison potionid, ice gloves, fire staff, 30-40 prayer potioneid, mungarüüd (näitex monk robe), holy symbol, facemask


Alustamine:

* Räägi Asgarnia the Archaeologist-iga Bedabin Campis.
* Mine Shantay passi ja osta Shantay pilet, waterskinid ja kõik muu, mis on vajalik kõrbes olemiseks. (PS! võta kaasa nuga et saaksid vesilähkreid täita)
* Mine Bedabin campi ja räägi Asgarnia the Archaeologist'iga. Ta arvab, et kuskil kõrbes on maetud aarded. Ta leidis Kivi tableti (Stone Tablet) ja palub, et sa viiksid mõned Etched note'd Terry Balandole Digsite'i (Varrockist idas).
* Tuleb välja,et Terry Balando on Arheoloogia expert (Archaeological Expert) Digsite'i Eksami Keskuses (Digsite Exam Center). Ta annab sulle raamatu Etched note'idest,mille sa pead viima tagasi Asgarnia the Archaeologist'ile.


Aare
* Asgarnia ütleb et ta on suur aardekütt ja lubab jagada aarde sinuga 50:50. Ta palub sul otsida läänest aaret, sellejaoks mine Bandit Campi. Räägi Eblis'ega ajaloost ja muudelgi teemadel..
* Mine Baari ja osta Eblis'ele Bandit's Brew 650 gp eest, peale seda küsi baarimehelt "Diamonds of Azzandra" kohta. Küsi nende kohta ka Eblis'elt ja ta räägib sulle Jumalavahelistest Sõdadest (god wars).
* Nõustu aitama Eblis't ja ta ütleb, et ta vajab paar asja. Too talle 12 magic logs, 6 molten glas, 6 steel bar'i, tuhk(ashes), blood rune, charcoal, ja tavalised kondid (bones)(kasuta neid tema peal).
* Kui sa annad kõik need asjad talle, ta palub sul kohtuda temaga künkal lõunas(south).
* Räägi temaga künkal ja vaata igasse peeglisse. Mõned nendest on valed, nii et vaata ette!
* Peeglitest sa näed: Jääväravaid(Ice gates) Trollheimist löunas, Ardougne piknikuplats(picnic area), Canifis, Azzandra püramiidi (The Pyramid of Azzandra), Smokey well ja Bandit Camp'i.

PS! Kui sa saad kätte Azzandra teemandi, siis vii see kohe panka, muidu sind võib rünnata lvl 95 Stranger mürgitatud dragon daggeriga!


Vereteemant
* Mine "Hair of the Dog Tavern"-isse Canifises ja sa näed kuidas Malak the Vampire ja Roavar the Innkeeper räägivad Lord Drakkan'ist ja tema Tithe of Blood'ist.
* Malak palub sul pärast temaga rääkida.Küsi temalt teemantidest ja ta ütleb, et annab sulle Vereteemandi (diamond of blood) kui sa tapad Lord Dessous'i.
* Malak ütleb et sa vajad Silver Pot'i, mida teeb Ruantum Draynor Sewers'is, mille õnnistab Entrana Head Priest verega, küüslauguga ja maitseainetega (spice). Sellega sa võid mürgitada ja tappa Lord Dessoust. Ta ütleb et tappes Dessoust saab Drakkan rohkem maid.
* Võta küüslauk (garlic) seinakapist (cupboard) Draynor Villages ja too Ruantumile Silver bar. Teda võib leida kanalisatsioonis (sewer)
kui ronid alla trapdoor'ist vangla lähedal. Nüüd mine Entranasse ja räägi High Priest'iga, et õnnistada silver pot, telepordi Ardougnesse ja osta mõned spice'd.
Mine tagasi Malaki juurde ,kes lõikab sind et saada värsket verd. Lisa spice'd ja garlic ja valmistu võitluseks. Too toitu, potion'eid ja tugevaid relvi ja rüü.
* Nüüd mine lõunasse pangast, ületa Myreque sild ja mine itta, Surnuaeda.
* Kasuta Blessed Pot'i Tomb'i peal ja ilmub välja lvl 139 Desseus ja ründab sind. Kõige parem on kasutada Protect from melee-prayd ja rünnata teda,
isegi kui sa ründad teda maagia või nooltega tara tagant. Ta saadab lendhiiri (bats), kes sind r?ndavad. Kui oled ta tapnud, mine tagasi Malaki juurde ja vöta temalt Vereteemant.


Jääteemant
* Alguseks vajad kooki, super restore potioneid, prayer potion'eid ja Spiked Bootse. Mine või telepordi Trollheimi ja mine põhja(north) Protect from Ranged'iga kuni sa lähed Thrower Troll'idest mööda.
* Nüüd räägi Troll Child'iga ja kasuta kook(cake) tema peal. Ta ütleb, et "paha mees" viis ära ta vanemad ja ta annab sulle Jääteemandi kui sa päästad ta vanemad.
* Vajuta "sqeeze-through" Ice gate peal, lülita sisse Protect from Melee ja tapa 5 lvl 120-124 Ice Troll'i. Kui on vaja, mine tagasi panka ja täienda enda potioni ja toiduvarusid. PS! kui sa "sqeez'-ed läbi Ice Gate su elupunktid ja muud statsid võivad väga palju väheneda. Prayer ja Stat Restore potion'id on VÄGA VAJALIKUD.
* Mine väiksesse koopasse, mille sa just Trollide tapmisega avasid ja kohtad lvl 134 Jäähunte ja ilmub esile lvl 154 Kamil. Kasuta alati Protect from Melee'd (ka siis, kui sind hakkavad ründama hundid ja tule Kamil'ile lähemale et võidelda. Tal on tugev kaitse ja maagia, millega ta sind aegajalt külmutab.Kui sa oled külmutatud,on parim süüa ja juua potion'eid.
* Kui sa tapad ta ära, kõnni edasi, kuni näed libedat jääteed. Pane jalga Spiked Boots ja jätka edasi. Madala Agility leveliga võid sa tihti kukkuda ja silla teises otsas näed kaht jääkuubikus Trolli. Purusta jääkuubikud. Saad Jääteemandi trollilapse käest.


Suitsuteemant
* Seekord too mõned Energy ja Prayer potion'id, toitu, Ice Gloves, Facemask ja Tinderbox Bandit Camp'i.
* Mine Müütiliste Peeglite Ringi, kus on Eblis ja mine itta kuni leiad kaevu. Roni seda mööda alla, kandes Face mask'i, et leida kohvri, mille avamiseks pead sa süütama 4 tõrvikut koopa erinevates nurkades. Sellejaoks on energy potionid kasulikud.
* Kui oled olnud kiire ja saanud sütitatuks kõik 4 tõrvikut, saad Warm Key kirstust..
* Nüüd mine itta ukse juurde ja ole valmis võitlema lvl 169 Tuledeemon Fareed'iga. Kasuta Monk Robe'i, too 3 Prayer Potion'it, kui kasutad range rüüd, siis too 5.Deemon võitleb peamiselt käsivõitlust, aga mõnikord lööb ka 20 maagiaga. Ära kanna metallrüüd. Samuti võib võdelda veemaagiaga (water blast), et teda kõvasti lüüa. Kui ta on jahtunud, saad Suitsuteemandi.


Varjuteemant
* Mine Tourist Guide'i Baxtoria kose lähedal ja räägi Rasool the Merchant'iga. Küsi temalt Teemantite kohta ja ta ütleb, et Kartmatu Nähtamatu Rüütel vöttis selle. Sul on vaja Ring of Visibility't et teda näha ja Rasool annab selle sinule juhul kui sa tood talle tagasi Gilded Cross'i, mille Bandit'id tald varastasid.
* Nüüd mine Bandit Camp'i kõrbes, too toitu ja Antipoison Potion'eid, võta kaasa muukraudu ja proovi avada kirst kõige lõunapoolsemas majas. Kui sa selle avad, saad Gilded Cross'i. Too see tagasi Rasoolile ja ta annab sulle Ring of Visibility, pane see kätte Ardougne piknikuplatsil ja sa näed redelit.
PS! Ära kanna midagi väga kallist, kuna suremise võimalus on väga suur. Too umbes 10-20 Prayer Potion'it ja palju head toitu nagu haikalu.
*Mine redelist alla ja otsi lvl 103 Damis. Enne kui sisened ruumi, ole kindel, et kasutad statse suurendavaid potion'eid (näitex strenght potion) ja kasuta Protect from Melee't. Ründa Damist ja hoia oma prayer ja elupunktid kõrgel, kuna ta saab aeglasel sinu prayerit vähendada.
* Kui ta on tapetud, ilmub teine vorm, mis vähendab sinu prayer'it palju kiiremini. Joo Prayer Potion'eid löökide vahel. Kui ta on surnud, võta Varjuteemant ja lahku.


Püramiid
* Nüüd mine Shantay Pass'i ja võta pangast teemantit, prayer potioneid, toitu ja superenergysid. Mine Müütiliste Peeglite Ringi Bandit Camp'is, sealt edasi lõunasse kuni leiad püramiidi värviliste obeliskidega. Kasuta teemante samavärviliste obeliskide peal ja sa saad siseneda püramiidi. Ole ettevaatlik, püramiidis on lõksud mis televad sind püramiidist välja ja sa pead uuesti alustama.
* Kui oled sees, kasuta Protect from Melee'd, jookse järgmise redelini ja roni alla. Nüüd mine kagunurka ja siis läände mööda koridori,siis põhja ja itta redelist alla.
Järgmisena mine lõuna redeli poole.4-ndal korrusel lihtsalt mine läände ja põhja uksest sisse.
Räägi Azzandraga ja ta jutustab sinule Iidsest maagiast.

QUEST LÕPETATUD!!!


Tasu:
3 QP
20.000 Maagia expi
Võimalus kasutada iidset maagiat.


Hea teada:


Eblis müüb sinule staffi 80.000 gp eest. Kui kaotad selle, saad uue staffi tappes püramiidis muumiaid.
Questi järel on sul võimalus saada Varjuriided miniquestist.
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://rsinfoweb.forum.co.ee
 
Desert Treasure
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Runescape info :: Member Quests-
Hüppa: