Runescape info

Siit saate vaatata kuidas teha queste, raha jne .
 
PealehtCalendarKKKOtsiLiikmete nimekiriKasutajagrupidRegistreeriLogi sisse

Share | 
 

 Contact .

Go down 
AutorTeade
Ollu1000
Admin
avatar

Postituste arv : 106
Join date : 17/03/2010
Age : 22
Asukoht : Kohila

PostitaminePealkiri: Contact .   Reede Märts 19, 2010 10:51 pm

Vajaminevad questid: Gertrude's Cat, Icthlarin's Little Helper, Prince Ali Rescue
Soovitatavad asjad: lamp, tikutops, antipoison, energy potion, fast tele, ring of life, hea armor ja toit
Alustamiseks räägi preester Icthlariniga Sophnemis. Pääsed sinna kõrbes lendvaibaga või kasutades vaarao skeptri teleporti 'Jalsavrah'.

1. Ülempreester soovis sõlmida kontakte naaberlinna Menaphosega, kuid linnadevahelist silda ületades tekkis tal probleeme valvur Coenusega. Menaphos on tähtis kaubanduspartner ja ka paljud Sophanemi elanikud on Menaphoses, kellele tuleb edastada teade et Sophanemi on turvaline tulla tagasi.
Küsid ülempreestrilt erinevaid variante kuidas pääseda naaberlinna ja kuuled enamustele variantidele vastuseks 'võimatu': sa ei pääse Coniadi emana silda ületama, tapeldes sinna sisse pääsema, uurima müürist kaitsmatuid kohti või pimeduses proovima sisse hiilima.

Lõpuks küsid jõealuse käigu kohta ja kuuled loo Devoureridest, kes vältisid päikesevalgust ja osa nendest kuulus Scabarase kultusesse. Nad plaanisid ehitada käigu jõe alla.

2. Linna North-Easti nurgas leidub tempel Väiksematele Jumalatele, otsi üles Jex ja räägi temaga. Jex teatab et paar kuud tagasi scarabeuse klann ründasid neid keldrist, kuid nad said löödud selle rünnaku tagasi. Kahjuks pank ja tempel kahjustusid. Ülempreestri loaga pääsed uurima keldrit. Templi nurgas on redel ja ronid katakombi.

3. Kelder on kahe korrusega. Ülevalkorrusel on telliskiviseinad ja lõkse on nii maas kui ka seintes, samuti on seal scarabeuse maagid sind ründamas. All keldris on jälle nii maagid kui ka scarabeuse ratsanikud sind ründamas.

Soovitus: Keldri kaudu pääsed kiiremini läbima katakombi. Kui sul on meleerelvastus, siis kasuta protect from mage spelli, kui sul on muu relvastus, siis protect from missile spelli ning jookse keldri allnurgas oleva redelini.

4. Lõpuks pääsed punakate seintega tunnelisse. Kulged seda mööda edasi kuni leiad Parcheedi surnukeha. Otsid ta läbi ja leiad papüürusrulli. Rullist saad teada et Parcheed pidi võtma ühendust Menaphoses oleva spiooniga.

5. Koopa teisel poolel seisab Maisa, räägid temaga. Lõpuks lepite kokku et aitate teineteist kuna tema peab saama kokku Osmanite peaspiooniga ja sina soovid pääseda Menaphosesse et sõnum Menaphoses elavatele Sophanemi elanikele edastada.

Enda tõendamiseks pead veel vastama ta küsimustele:
- Kus hoiti prints Alid vangis - Draynoris
- Kes aitas sind printsi vabastamisel - Leela.

6. Järgmiseks pead tooma Osmani Maisa juurde katakombi. Mine Al-Kharidi ja proovi Osman ümber veeda tulema koos sinuga.Lõpuks veenad teda tulema, kuna see aitab parandada kahe riigi vahelisi suhteid.

7. Mine panka ja võta vajalikud asjad lvl 191 skarabeusega võitlemiseks. Seejärel kohtud Osmaniga Sophanemi linna ees. Lepite kokku et Osman siseneb linna salajast käiku mööda ja kohtute templi keldris.

8. Näed kui Osman jagab Maisale nõuandeid ja seejärel ilmub Hiigelskarabeus kellega Osman hakkab võitlema.

9. Jooksed koopa keskele ja lvl 191 hiigelskarabeus ründab sind. Seal on ka väiksemaid ründajaid kuid need võid tähelepanuta jätta kuna hiigelskarabeuse võitmise korral needki kaovad.10. Võitluse järel maha jääb keris ja ilmub Osman. Räägid temaga, ta tänab sind ja teleb ära.

11. Mine tagasi ülempreestri juurde ja quest on tehtud.Tasu:
1 QP
Keris
7k thieving xp
Kaks soovi mis annavad 7k expi combatskillile
Pääs Sophanemi panka
Tagasi üles Go down
Vaata kasutaja profiili http://rsinfoweb.forum.co.ee
 
Contact .
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Runescape info :: Member Quests-
Hüppa: